Home Sport Atletico Madrid kërkon talentin James Rodriguez

Atletico Madrid kërkon talentin James Rodriguez

largea_james1366185326Me largimin e Radamel Falcaos në fund të kampionatit, skuadra e Atletico Madrid nuk dëshiron të mbetet e papërgatitur dhe dëshiron t’i dhurojë trajnerit Diego Pablo Simeone një sulmues të ri. Objektivi është sulmuesi 21-vjeçar i Portos, James Rodriguez, i cili ndihet edhe nga Manchester United. Klubi spanjoll është gati të investojë 40 milionë Euro për të rrëmbyer sulmuesin dhe për të kaluar konkurrencën e Djajve të Kuq.

Previous articleRrëfeu penalltinë, Pinilla nuk ndëshkohet
Next articleRusi, nis gjyqi kundër liderit të protestave anti-Putin