Home Aktualitet Alarmohen qytetarët! Gjendet arkivol në mes të rrugës në Durrës

Alarmohen qytetarët! Gjendet arkivol në mes të rrugës në Durrës

Qytetarët e Durrësit kanë gjetur ditën e sotme në mes të rrugës një arkivol. ‘JOQ’ ndau pamjet nga arkivoli që ishte lënë në mes të rrugës.

Nuk dihet arsyeja dhe personi që ka kryer një veprim të tillë, mirëpo banorët janë alarmuar kur e kanë parë.