Home Kronika Aksident në aksin Balldre-Lezhë, përplasen dy automjete, i riu transportohen në gjendje...

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, përplasen dy automjete, i riu transportohen në gjendje të rëndë në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti.

Mësohet se dy automjete ja përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet se një nga automjetet ka prerë rrugën, duke u bërë shkas i aksidentit dhe për pasojë një i ri ka mbetur i plagosur rëndë.

Sakaq i riu i plagosur është transportuar drejt spitalit të Lezhës.