Home Kronika Aksident fatal në Fushë Kuqe, humb jetën një i mitur

Aksident fatal në Fushë Kuqe, humb jetën një i mitur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një të mituri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë Kuqe.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në kryqëzimin e Fushë Kuqes dhe se ka persona të dëmtuar në të dyja automjetet.

Previous articleBraçe për grumbulluesit: Japin para me fajde! Kanë rrjepur bujqit dhe pa pikë turpi duan të hyjnë në politikë
Next articleRonaldo kryqëzohet pas debutimit, ndeshja e parë me Al-Nasr shoqërohet me kritika: Nuk je as për Arabi