Home LifeStyle “Ai është një kopje e kopjes”/ Për kë po flet Luizi? “Tha...

“Ai është një kopje e kopjes”/ Për kë po flet Luizi? “Tha se do të ishte i pamëshirshëm”

Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike brenda shtëpisë së Big Brother, dhe pretagonistë sigurisht janë finalistët.

Luizi ka folur në lidhje me shumë tema dhe ngjarje që kanë ndodhur brenda shtëpisë së BB. Ai foli edhe në lidhje me Kristin dhe lojën që kanë bërë finalistët e tjerë.

Luizi: Unë kam kopju shumë fitusa dhe personazhe nga Big Brother-a të botës, por të jesh kopje e kopjes është e shëmtuar. Ky është Kristi. Ishte para në intervistë, dhe tha “Luizi me atë harbutllikun, agresivitetin e vetë, ka bë këtë lojë”. Dhe e pytën “ti po ti kishe pa, po t’I kishe studio…ça do kishe bërë?”. Dhe u përgjigj “Do kisha qenë i pamëshirshëm”. Dmth ai është dakord me lojën që kam bo, vetëm se s’ka kohë me e bo

Previous articleStafi i Kombëtares në alarm, Marash Kumbulla mbyll sezonin dhe mungon gjatë
Next article“Prizren Rock & Blues Music Festival” bashkon emrat e njohur të muzikës me turizmin