Home Aktualitet Adriana Kalaja ikën nga studio e Report Tv: Nusja jote i lutej...

Adriana Kalaja ikën nga studio e Report Tv: Nusja jote i lutej sekretarit të partisë! I përgjigjet Idajet Beqiri: Ta tregoj unë se gruaja kujt ke qenë dhe pse të la

Një debat për vulën e Partisë Demokratike agravoi deri në pikën që Adriana Kalaja të linte studion e Report Tv. Pas debatit të fortë më avokatin Idajet Beqiri, Kalaja hoqi mikrofonin dhe u largua nga studio emisionit ‘Studio Live’ me gazetarin Arbër Hitaj.

Beqiri: Janë shpifje që i bën një shpifarake si ty.

Kalaja: Unë jam e ndershme, korrekte dhe i shërbej vendit tim falas. Një spiun i sigurimit të shtetit.

Beqiri: Lëri këto fëlliqësira se nuk të shkojnë me mua. Edhe më futi në burg, qenkam edhe spiun. S’do të them ty e shoqe kujt ke qenë e kush të ka lënë se ti them unë. Edhe ca ke përfituar nga regjimi.

Kalaja: Si bashkëshortja jote që lutej te sekretari i partisë se ishe në punë. Unë jam ajo që më respekton gjithë tiara. Jo një i pafytyrë dje një i qelbur si ti

Beqiri: Futu në internet ca respekti të bëjnë. Je turpi i botës Është turp të vish ti këtu.

Previous article31 milionë dollarë shtesë nga SHBA për modernizimin e Ushtrisë së Maqedonisë
Next articleMister shkaku/ Gjendet i vetëvarur dhe pa jetë një 60 vjeçar në Korçë