Home LifeStyle A u pajtuan Luizi me Armaldon? Zbuloni çfarë bëri këngëtari për Maestron

A u pajtuan Luizi me Armaldon? Zbuloni çfarë bëri këngëtari për Maestron

Pas disa javësh që nuk flisnin me njëri-tjetrin, duket se Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri po rregullojnë raportin me njëri-tjetrin. Ditën e sotme, Maestro ka hapur raftin me rroba të këngëtarit dhe i ka provuar.

Teksa po i provonte, Luizi i thoshte që t’i mbante. Por Maestro zgjodhi vetëm një xhaketë që i pëlqeu dhe që i shkonte.

Ai ua tregoi vajzave dhe ato i thanë se nuk i shkonte. Ishte Kiara Tito, ajo që i tha e para që nuk i shkonte dhe mendimin e saj e mbështeti edhe Olta Gixhari.

Kujtojmë se Maestro dhe Luizi kanë pasur një debat mjaft të fortë me njëri-tjetrin dhe shkak qenë bërë batutat e këngëtarit ndaj Armaldos.

Previous articleDhunoi rëndë ish-bashkëshorten duke e tërhequr zvarrë dhe goditur me tavolinë në kokë, tetë vite burg për autorin
Next article“Viktima shtatzënë mbrojti barkun me duar kur u vra”/ Flet dëshmitari i masakrës së Dan Hutrës