Home Ekonomia A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën...

A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 109.4 lekë dhe shitet me 111.9 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme?

Ndërkohë euro blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 117.9 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 133 lekë.

Previous articleParashikimi i motit për ditën e sotme, 6 janar 2023
Next article“O lekët, ose të thera më thoshte”, u dhunua dhe iu grabitën 10 mijë euro, e moshuara rrëfen tmerrin: Autori me maskë, më lidhi duart e këmbët, më tërhoqi zvarrë