Home Politike “A ju tremb rikthimi i Bashës?”, Berisha i kthehet gazetarit: Po çfarë...

“A ju tremb rikthimi i Bashës?”, Berisha i kthehet gazetarit: Po çfarë flet mo? Mos bëj shaka

Sali Berisha jashtë Kuvendit është pyetur nga gazetarët nëse shtë i frikësuar që Lulzim Bsha është kthyer aktiv në politikë.

Berisha u përgjigj me të qeshura, teksa tha se nuk ka përse frikësohet sepse, sipas tij, është Rama ai që i shkruan axhendën Bashës.

“Ca flet, po e përdor Rama si të dojë, mos bëj shaka. Pse më tremb mua kthimi i Bashës. Ai bën cfarë i thotë Rama.

Edhe një herë mos më pyesni mua për axhendën e tij që ia shkruan Rama. Të bëj cfarë të dojë, nuk kam asnjë interes” tha Berisha ndër të tjera.

Previous articlePanik në një shkollë në Serbi, i riu kërcënon se do vrasë gjithë klasën dhe mësuesit
Next articleRama – Sulës: Vdeksha unë për ty, hipokrizi e madhe që do të çosh rrogën në jetimore