Home LifeStyle “A është kaq injorante Kiara?”/ Ish-banori i BB VIP: Ndonjëherë…

“A është kaq injorante Kiara?”/ Ish-banori i BB VIP: Ndonjëherë…

Pirro Beati ka bërë së fundmi një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e tij të “Instagram”-it. Ish-banori i “Big Brother VIP2” ka lënë një link ku mund t’i dërgonin pyetje në mënyrë anonime dhe ai iu është përgjigjur.

E sigurisht që nuk kanë munguar pyetjet në lidhje me shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe për banorët.

“A është kaq injorante Kiara?”/ Ish-banori i BB VIP:

“A është kaq budalle dhe injorante Kiara sa po e shohim të gjithë apo më shumë pres përgjigje”, i ka shkruar dikush dhe Beati ka vendosur që t’i kthejë përgjigje.

“Jo nuk është budallaqe, thjesht këtë karakter ka, të qetë. Po mbase ndonjëherë ngarkohet më shumë seç duhet”, i kthehet ish-banori i BB VIP.

“A është kaq injorante Kiara?”/ Ish-banori i BB VIP:

“Brenda më dukeshe ndryshe, jashtë bigut je tip mendjemadh”, i ka shkruar një fans dhe Pirro i përgjigjet:

“Hahata s’jam mendjemadh në qoftë se më flet! Thjesht jam serioz”.

Gjithashtu kishte nga ata fansa që e komplimentonin për eksperiencën e tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe i shkruanin se ‘i ka kënaqur’.

Previous articleRehabilitohet qendra shëndetësore në Tërbuf, Rama: 340 të tilla nga veriu në jug
Next articleE bëri vendlindjen pjesë të filmave të tij, Dhimitër Anagnosti vlerësohet si ‘Krenaria e Vunoit’, familja: Ua paçim borxh!