Home Kronika FOTO/ Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen...

FOTO/ Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij

Një 40-vjeçar ka humbur kontaktet me familjen në kryeqytet. Familjarët e Fatjon Hushit nga Fushë Kruja kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit të tyre, i cili është larguar nga banesa ditën e dielë. Për herë të fundit është parë në rrugën e Tiranës dhe që nga ai moment askush nuk di asgjë më për të.

Sipas familjarëve ai vuan nga paraliza inferiore dhe mban veshur nje kostum sportiv dhe kapele të zezë. Familja bën apel kushdo e ka parë të njoftojë policinë ose familjen në nr +355685122227

Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët