Home Politike Pas 2 ditësh mbledhje me ministrat, Rama thërret edhe drejtorët e institucioneve....

Pas 2 ditësh mbledhje me ministrat, Rama thërret edhe drejtorët e institucioneve. Kryeministri me tone të ashpra me Manjën e Gjiknurin?

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në një takim ministrat dhe drejtues institucionesh në varësi të qeverisë. Ndonëse një takim i mbyllur, LSA ka publikuar disa foto ku shihen zyrtarët që kanë marrë pjesë në takim.

Fill pas takimit që pati me presidentin Begaj, Rama ka mbledhur qeveritarët e zyrtarët në Pallatin e Kongreseve.

foto galeri foto galeri foto galeri Mes këtyre fotove ka dhe disa momente pikante ku shihet se Rama flet me gjeste dhe tone të ashpra me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Damian Gjiknurin.

Previous articleShqiptarët ‘heqin’ dorë nga martesa/ “Shteti nuk i ndihmon”, qytetarët rendisin arsyet: Varfëria dhe emigrimi
Next article“Dikush duhet të marrë masa” – Degradon live situata në atë që quhet show