Home Politike Deputeti socialist bëhet gati për fushatë, i thur lave vetes : Jam...

Deputeti socialist bëhet gati për fushatë, i thur lave vetes : Jam figura më…

Data e zgjedhje sa vjen e afrohet dhe personazhe të ndryshëm nga jeta politikë kanë nisur fushatën. Bie në sy mes të tjerësh, deputeti i PS-së së Beratit, Fadil Nasufi i cili flet shkruan me superlativa për veten duke u vetëquajtur ‘figura më emblematike’.

‘Fadil Nasufi është figura më emblematike e Partisë Socialiste në Berat. Ai është zgjedhur për 3 mandate kryetar i Bashkisë Berat e më pas Prefekt i Qarkut. Nasufi aktualisht mban pozicionin si drejtues i PS në Qarkun Berat”, shkruan në faqen e tij.

Deputeti socialist bëhet gati për fushatë, befason me

SOURCEBulevard News
Previous articleTre raste të reja me COVID dhe 10 të karantinuar, mbyllen dy kate të Universitetit të Vlorës
Next articleNga Meta dhe Nikoll Lesi, tek Imami dhe Ceka! Kush firmosi për arrestimin e Berishës në 1998