Home Kronika 16-vjeçarja largohet nga banesa, babai denoncon në Polici

16-vjeçarja largohet nga banesa, babai denoncon në Polici

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa në Tiranë. Ka qenë babai i të miturës ka bërë kallzimin në Policinë e Shtetit. Siç bëhet me dije nga ana e Policisë për gjetjen e të miturës kanë nisur hetime.

“Më datë 12.05.2022, shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”-thotë Policia.