Home Sport Zyrtare / Renan Salton firmos me ekipin e volejbollit Erzeni Shijak

Zyrtare / Renan Salton firmos me ekipin e volejbollit Erzeni Shijak

Lojtari 27 vjecar luan në rolin e diagonalistit dhe vjen nga shteti Brazilian dhe ka një eksperiencë të madhe në shpatulla ku është aktivizuar në shtete të ndryshme.

Synimi i tij pas firmosjes së kontratës është fitimi i të gjithë trofeve të mundshëm me fanelën e ekipit të volejbollit Erzeni.

Mirë se vjen në radhët e Erzenit Voley !

Previous article“I ka ikur truri”/ Luizi i bën kërkesën e papritur Kiarës: E lëmë lojën dalim nesër
Next article“Gërdeci” dhe “21 janari”, Milaim Zeka thirrje për drejtësinë: Të arrestohet Sali Berisha