Home Sport Zinchenko: Shumëkush qeshi me mua kur thash se do të luftonim për...

Zinchenko: Shumëkush qeshi me mua kur thash se do të luftonim për titull

Futbollisti ukrainas, Oleksandr Zinchenko pas fitores së djeshme kundër Manchester Unitedit ka zbuluar se kur erdhi te Arsenali verën e kaluar nga Manchester City, askush në klub nuk i besonte kur tha se do të luftonin për titullin e kampionit.

Previous articleMenduh Thaçi dhe Sasho Mijallkov dënohen me nga dy vjet burg në rigjykimin për “Titanik 2”
Next article“Mirë shef, si jeni?”, si u gjobit Pëllumb Salillari nga një numër me emrin “Edi” në “Signal”. Zbardhet dosja e prokurorisë, 3 të arrestuar