Home Politike Zgjedhjet vendore/ Deri në orën 12:00, në Bashkinë e Durrësit pjesmarrja 16.43%

Zgjedhjet vendore/ Deri në orën 12:00, në Bashkinë e Durrësit pjesmarrja 16.43%

Sipas njoftimit zyrtar të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve deri në orën 12:00 në bashkinë e Durrësit, pjesmarrja në zgjedhje është 16.43%. Deri më tani në Ishëm kanë votuar 17.01%, në Katund i Ri 15.81%, në Manëz 17%, në Rrashbull 17.42% dhe në Sukth 14.54%.

 

Previous articleAmbasadorja e BE vëzhgon votimet në Elbasan, Hohmann: OSBE në Shqipëri, nesër pas zgjedhjeve del raporti i tyre
Next articleU godit nga mbështetësi i Berishës/ Isai: Më ndaluan makinën dhe më goditën me grusht