Home Politike Zgjedhjet lokale të 14 majit, Rama bën lëvizjen urgjente paraditen e sotme....

Zgjedhjet lokale të 14 majit, Rama bën lëvizjen urgjente paraditen e sotme. Ja çfarë pritet

Pasditen e kësaj të mërkure në orën 18:00, Partia Socialiste do të zhvillojë një mbledhje të grupit parlamentar në Kryesinë e Kuvendit.

Ne këtë mbledhje pritet të jetë i pranishëm dhe kryeministri Rama.

Burime bëjnë me dije se fokusi i diskutimeve pritet të jenë zgjedhjet lokale të 14 majit dhe ekipi garues që PS do të prezantohet në këtë betejë elektorale.

Previous articleDështon për të tretën herë seanca për inceneratorin e Fierit, zbardhet shkaku
Next articleParkut Arkeologjik i Bylisit përgatitet për sezonin turistik