Home Politike Zef Gjoka jep dorëheqjen, Gjekmarkaj emërohet kreu i PD në Lezhë

Zef Gjoka jep dorëheqjen, Gjekmarkaj emërohet kreu i PD në Lezhë

Pas largimit të Zef Gjokës nga kryesia e Partisë Demokratike në Lezhë, mësohet se në vend të tij është emëruar dhe drejtuesi i ri i përkohshëm.

Agron Gjekmarkaj, është drejtuesi i ri i cili do të emërohet në krye të PD-së në Lezhë. Zef Gjoka mësohet se ka vendosur të largohet nga posti që mbante prej disa vitesh.

vijon…