Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Vrasësi i Ardian Nikulajt është shtetas portugez, u largua...

LAJM I FUNDIT/ Vrasësi i Ardian Nikulajt është shtetas portugez, u largua nga Kapshtica

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e biznesmenti Ardian Nikulajt.

Në vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj policia ka zbuluar se janë përfshirë 7 persona. Nga analizimi i provave policia ka arritur të gjejë identitetin e ekzekutorit.

Një portugez është i dyshuar si ekzekutori i biznesmenit Ardian Nikulaj.

Ai është shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Portugezi dyshohet është larguar  jashtë vendit dhe mësohet se ka përdorur pikën Kufitare të Kapshticës.

Previous articleIntervista për “Porta a Porta”/ Rama: S’mund të mendohet një BE që përfshin Shqipërinë dhe vendet e tjera të Ballkanit pa Serbinë
Next article27 ura të amortizuara në të gjithë vendin, ARRSH: Së shpejti nis rikonstruksioni