Home Kronika Zbrazi kallashnikovin tek familjarët e gruas, ky është autori i krimit me...

Zbrazi kallashnikovin tek familjarët e gruas, ky është autori i krimit me 2 të vdekur në Paskuqan

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes së rëndë në Paskuqan, ku ish-dhëndri shkoi në shtëpinë e ish-gruas dhe qëlloi me armë duke vrarë dy persona dhe plagosur tre të tjerë.

Ai është Ramazan Kuta, ndërkohë Policia ka ngritur pika kontrolli për arrestimin e tij.

Paraprakisht, dyshohet se ish-dhëndri ka hyrë brenda banesës dhe i ka qëlluar me breshëri kallashnikovi.

Previous articleKriset përfundimisht marrëdhënia e çiftit? Çfarë thanë gjatë orëve të vona Kiara dhe Luizi
Next articleAutoriteti i Konkurrencës merr vendim: Ja çfarë do të ndodhë me çmimin e patentave