Home Kronika Zbardhet dëshmia e gruas së Everest Çakës: Vrasësi u afrua tek makina...

Zbardhet dëshmia e gruas së Everest Çakës: Vrasësi u afrua tek makina dhe qëlloi! Dola për të kërkuar ndihmë

Është zbardhur dëshmia e Silvana Çakës, bashkëshortes së Everest Çakës e cila ishte në makinë në momentin kur persona të paidentifikuar vranë me breshëri plumbash bashkëshortin e saj.

Sipas gruas së viktimës, vrasësi është afruar te makina dhe ka qëllluar 41-vjeçarin me breshëri, plumbat e kanë kapur në krahë, qafë dhe në gjoks.

Silvana Çaka ka thënë se doli për të kërkuar ndihmë tek banorë dhe tek njerëzit që ndodheshin aty.

Previous articleZbulohet arsyeja kryesore e largimit të Buffonit
Next articleKosovë/ Arrijnë 38,400 doza kundër Covid-19, Kurti del t’i presë në aeroport