Home Politike Zbardhet axhenda: Presidenti i KiE në Tiranë, Michel mban konferencë me Ramën

Zbardhet axhenda: Presidenti i KiE në Tiranë, Michel mban konferencë me Ramën

Në agjendë parashikohen që zyrtari i lartë i BE do të pritet nga kreu i qeverisë në orën 10:15 në bulevardin pranë Kryeministrisë do të zhvillohet Ceremonia e Mirëseardhjes.

Në orën 10.30, do të ketë një takim kokë më kokë dhe takim i dy delegacioneve. Ndërsa në orën 11.15 do të zhvillohet konferenca për shtyp me kryeministrin Edi Rama.

SOURCEbulevard news
Previous articleVasili: Debilat e dobishëm i bëjnë shërbim Ramës, ne do marrim pjesë me votë në procesin e zgjedhjes së Presidentit
Next articleEmrat për presidentin e ri, Alizoti: Nuk ka proces, PD është e përçarë