Home Politike Zbardhen të besuarit e Bashës dhe Berishës për Lushnjen në zgjedhjet e...

Zbardhen të besuarit e Bashës dhe Berishës për Lushnjen në zgjedhjet e 6 marsit

Sipas burimeve nga PD, nga kampi demokrat i Lulzim Bashës po diskutohen emrat e Elton Banos dhe Darien Xhindolit.

Ndërsa nga grupimi i Sali Berishës të preferuarit për garën e Lushnjës janë Arben Zaimi dhe Nevila Bami.