Home Kronika Zbardhen emrat, kush është polici dhe tre “kokat” që u kapën në...

Zbardhen emrat, kush është polici dhe tre “kokat” që u kapën në mes të detit

Zbardhen emrat e personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Flakë në det”:

Arlind Ismailukaj, 47 vjeç, banues në Tiranë;

Armando Mema, 37 vjeç, banues në Tiranë;

Nerim Çela, 40 vjeç, banues në Fushë Kuqe, Laç;

Besnik Brokeri, 51 vjeç, banues në Vlorë;

Kyrylo Ponomarenko, 39 vjeç, banues në Ukrainë;

Kostiantyn Biellon, 44 vjeç, banues në Ukrainë.

Previous article“103 mln euro për shërbime të pa kryera”, politikani i PD del me thirrjet e fortë ndaj ministrisë së Financave: Të verifikohen pagesat nga Thesari i Shtetit për inceratorët fantazmë
Next articleNgrihet alarmi në Itali, Mbrojtja Civile e Siçilisë bën lëvizjen urgjente