Home Humor Xhaxhi militanti bën rrëfim erotik: Si ngeli shtatzanë buça e Kiles në...

Xhaxhi militanti bën rrëfim erotik: Si ngeli shtatzanë buça e Kiles në fushatë

KILJAXhaxhi militanti ka ardhur në redaksi me mbeskën dhe pasi i ka bërë shenjë asaj të ulte minifundin është shfajësuar se po vijnë kohë të këqija…me një fjalë po vjen vapa dhe gjërat duhet të freskohen se mbajnë erë. Ndryshe nga herë të tjera, ai i ka bërë shenjë që t’ja sjellin rakinë dhe më pas ju është lutur gocave të readfksisë që të dalin nga zyra. Kur ata kanë mbyllur derën ai është kujtuar që kishte dhe mbesën aty dhe nën një vështrim kërcënues i ka thënë se duhet të dilte dhe ajo jashtë.
-Ehu o gjysho , pse duhet të dalë jashtë unë…jashtë dil ti se vuan nga koliti!
-Moj trape, debile, dil moj jashtë se do flas ca fjalë të pista….
-Pirdh , pirdh ti ato që flet ti , unë i bëj cdo ditë po hë flit se nuk kam shumë kohë…plak i tredhur…o gjysho e kupton që më streson me këto që thua, e kupton që më je bërë më keq se Greta e PD…uaaaa…o zot cfarë janë këto moj! Nuk guzon burri të flasi dicka në sytë të femrave, kur femrat po jua sh..nonën o gyshoooooooo!
-Lanete se e di unë që këtë mendje ke ti se i kë ngjarë gjyshes, gruas time, po mirë rri, po mbylli shalët se ai përballë ke atë moj…dhe ai shpirt ka!
-Ohu ti ke pjedhur vetë dhe kujton se të gjuithë rrezikohen nga hapja…o Gjyshi, po kur hapet Fierza pse kanë frikë njerëzit…epra se jot ë gjitha hapjet janë të mirëpritëshme, janë dhe përmbytje o gjyshi…po flit tani se nuk kemi shumë kohë.
-Hë moj mbeskë …nuk kam vfarë të bëj…do të duroj, po ma ashtufsh nënën po nuk ta bëra gjëmën…
-Ashtuna vetë unë…po flit se kanë punë këto…
-Mirë ja pot a them ore djalë se jemi tek për tek. Te PD-ja ka ndodhur sherr i madh. Është ngritur në një mbledhje KIlja, hë mo ai k…i kantinës, hë mo ai që e varrosi vëllain pa i folur, hë mo ai që e pajtonte fronti me kunatat, hë mo ai trapi që i ngjan atij shokut që e ka qejfë mbesa që sa herë e fërkon ngrihet. Është ngritur që thua ti dhe ka thënë se gazeta Bulevard nuk duhet të lexohet. Ore e kuptoni ka thënë se më prish punë, kam hapur television unë dhe jam apo nuk jam shkërdhatë mos kujtoni se me lekët që kam vjedhur do të luftoj për ju…mbylleni gazetën! Nuk e mbyllim dot i kanë thënë ata se nuk kemi arsye. Mirë pra ka thënë Kilja, bëjani sic ja bëra unë bucës sime kur ngeli shtatzanë, mos ja lexoni gazetën….eo mbyllni kafazin.
-Po cfarë lidhje ka buça jote në këtë punë?
-Dëgjoni, unë, me një fjalë jo unë po buça, donte të ngelte shtatzanë, hë mor legena sikur nuk e dini ju se të gjithë si qentë jemi, ku të shkojmë dhe kush të na e fusi…dilte buça në cep të taracës dhe i jepte sinjal një qeni që sillej poshtë. E kuptoni ju se unë, buça kemi qenë të lidhur shumë…Ishte një ditë para votimit që ma rrasën derrin mu për bashki. Qau buça.., dola se thashë se mos ishin shoferët e mij…në fakt ishte një nga ata trapët që kam pasur unë në administratë…E pieta se cfarë kishte ndodhur dhe ai më tha se kishte dëgjuar buçën dhe kishte ardhur. Po rri o trap i thashë se më ngrive gjakun, unë thashë se nuk kemi komisionerë e ti më fol për buça. Tre orë më pas dola për të verifikuar komisionerët…kur pashë dy qen që po ndërzeheshin. Mora në telefon shoferet dhe i thashë të vinin urgjent. Ndërsa i tregoja atyre se sip o ebënin qentë, shoferi më tha se buça ime po …po…ngelte shtatzanë…. Vrava mendjen dhe nuk e kuptoja si kishte zbritur buça, qeni im, si ishte e mundur , si po ngelte shtazane pa lejen time, ndaj pot e them Olldasho, Halimo, se sot e kësaj dite nuk e di se si të ngel buça shtatzanë o burrë!

 

Previous articleBoston: Në Watertown – të shtëna dhe eksplodime
Next articleBizhga, Regjimi Berishës do të shkërmoqet nga pesha e madhe e votave kundër tij