Home LifeStyle Webb shkëlqen në Las Vegas

Webb shkëlqen në Las Vegas

webQë prej kurorëzimit si “Miss Alabama 2012”, karriera e Katherine Webb ka njohur një rritje të pabesueshme.

E shumëkërkuar nga kompanitë e modës për sfilata dhe pozat e tyre, 23-vjeçarja u shndërrua pak muaj më parë në yllin e koopertinës së “Sportswear Illustrated”.

Në fundjavë, Webb, si e ftuar nderi në Las Vegas, tregoi linjat e saj të shkëlqyera për fatlumët e pranishëm në inagurimin e një resorti turistik.Lidhja e Katherine me pishinat është e njohur edhe nga më parë, pasi modelja njihet për aftësitë e saj të shkëlqyera për hedhjen nga trampolina.
Previous articleRivotim në Strugë dhe Qendër, dorëhiqet kryetari I Gjykatës
Next articleShëtitja romantike e Al Pacinos