Home Politike Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për ‘Open Balkan’

Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për ‘Open Balkan’

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka publikuar një foto në rrjetet sociale me kryeministrin Edi Rama në Tirana, ku po zhvillohen edhe punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Krahas fotos, Vuçiç shkruan se ka biseduar me Ramën për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

Vuçiç ndan foto me Ramën: Bisedova me mikun tim për

Previous articleKryeministrja e Finlandës në Tiranë: Marrëveshja Roaming, çështje që ndikon në jetën e përditshme të njerëzve
Next articleSamiti/ Kryeministrja italiane: Duhet përshpejtuar integrimi i Ballkanit! Shqipëria mund të mbështetet tek Italia