Home Kronika Vuante nga probleme shëndetësore, 64 vjeçari i burgosur në burgun e Shënkollit...

Vuante nga probleme shëndetësore, 64 vjeçari i burgosur në burgun e Shënkollit mbërrin i pajetë në spitalin e Lezhës

Një i burgosur 64 vjeçar në burgun e Shënkollit ka mbërritur i vdekur në urgjencën e spitalit Rajonal të Lezhës. I burgosuri kishte probleme shëndetësore dhe vdekja e tij dyshohet të ketë ardhur si pasojë e shkaqever natyrale.

Trupi i pajetë do të dërgohet në morg për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Previous articleKlubi brazilian realizon organizim madhështor për Suarezin, pritet si ‘hero’ nga 30 mijë tifozë
Next articleLëshimi i dy satelitëve në hapësirë/ Ironizon Spahiu: Nuk duhen raketa për të identifikuar katet pa leje