Home Kronika Vritet 48-vjeçari në Kavajë, qëllohet me armë teksa ishte në lokal, dyshohet...

Vritet 48-vjeçari në Kavajë, qëllohet me armë teksa ishte në lokal, dyshohet për hakmarrje! I vëllai u vra në muajin mars pas një konflikti banal

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kavajë. Mësohet se Arjan Gosa, 48 vjeç ka mbetur i plagosur.

Ai ka qenë në një lokal në Kavajë dhe është qëlluar me armë zjarri.Mësohet se viktimë është vëllai i Edmond Gosës, i vrarë në muajin mars të këtij viti.

Arjan Gosa, 48 vjeç është personi i cili mbeti i vrarë ditën e sotme në Kavajë. Ai u qëllua me armë zjarri teksa ishte në lokal.

Previous articleDeputeti i Berishës, pro rikthimit të ish-kreut të PD: Basha të rikandidojë
Next articleGreqi:Demokracia e Re duket se po fiton qarte ndaj SYRIZA-s