Home Kronika Vrau me armë gjahu gruan dhe vëllanë, policia ndalon autorin

Vrau me armë gjahu gruan dhe vëllanë, policia ndalon autorin

Është ndaluar autori i ngjarjes së rëndë, ndodhur ditën e sotme në Gramsh. Xhavit Sinani 75-vjeç vrau me armë gjahu gruan dhe vëllanë e tij. Pas krimit të rëndë, autori ka marrë në telefon fëmijët ku më pas u ka dhënë lajmin tragjik.

Bashkëshorten mësohet se e ka vrarë në banesë, ndërsa vëllanë tek banesa e tij jashtë ne vreshta, pasi kanë qenë me banesë pranë, njëri-tjetrit, rreth 1 km distancë.

Previous articleRaporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje
Next articleKryebashkiakja Sako për gjetjet arkeologjike në shkollën ”Eftali Koçi”: Shembull i harmonizimit të një projekti publik, me një sit arkeologjik