Home Kronika Vrasja e Everest Çakës në Elbasan, Policia kontrolle blic! Blindon lagjen ku...

Vrasja e Everest Çakës në Elbasan, Policia kontrolle blic! Blindon lagjen ku u ekzekutua 41-vjeçari

Forca të shumta policie kanë ndërmarrë një kontroll blic në Elbasan, duke ‘blinduar’ lagjen “Skënderbej”, ku u ekzekutua në një atentat të mirë organizuar 41-vjeçari Everest Çaka.

Mësohet se Oficerë të Krimeve të Rënda dhe Forcat Shqiponja po kryejnë kontrolle në disa ambiente, por nuk dihet ende se për çfarë dyshon policia që ka ndërmarrë sot këtë aksion, gati dy javë pas ekzekutimit të Çakës.

SOURCEbulevard news
Previous articleEksodi masiv dhe muret kundër emigrantëve, një histori 4500 vjeçare
Next articleShkarkimi i Metës, Lubonja: Presidenti përdori një gjuhë agresive në fushatën elektorale