Home Kronika Vlorë/ I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon me thikë familjarët

Vlorë/ I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon me thikë familjarët

Një ngjarje e rëndë po ndodh në Vlorë. Mësohet se një djalë me një thikë në dorë,  është duke mbajtur peng familjen e tij. I riu ishte në kërkim nga policia, pas një sherri mes të rinjsh.

Por duket se kërkimi i tij, ka bërë që ai të marrë peng familjen e tij, për të mos u arrestuar.

 

 

SOURCEBulevard News
Previous articlePique, kandidat për president të Barcelonës
Next articleNjë kartolinë tragjiko-komike