Home Sport Vijon e ndizet atmosfera e zjarrtë në kryeqytet dy orë para ndeshjes...

Vijon e ndizet atmosfera e zjarrtë në kryeqytet dy orë para ndeshjes së kombëtares kuqezi

Shqipëria përballet me Poloninë në orën 20.45, në sfidën kualifikuese të Euro 2024. Si ne çdo ndeshje tjetër kur luan Kombëtarja, tifozët e kuqezinjve vazhdojnë të mbështesin skuadrën. Teksa jemi diku te më pak se 2 orë nga fillimi ndeshjes, mbështetësit e Shqipërisë kanë filluar të këndojnë këngë patriotike dhe të krijojnë një atmsoferë të zjarrtë nëpër rrugët e kryeqytetit.

Ekipi i Sylvinhos ka grumbullar deri më tani 7 pikë dhe renditet në vendin e dytë. Optimizmi është i lartë për takimin e sotëm, i cili po pritet më padurim nga tifozët.

Previous articlePS dhe BF regjistrojnë kandidatët e Kukësit: Verifikohet Albert Halilaj dhe Emri Vata
Next articleProbleme për ‘Tifozat Kuq e Zi’, arrestohen 4 anëtarë të tifogrupit