Home Sport VIDEO/ Topi godet kameramanin në vend të rrjetës, gjuajtja e Cristiano Ronaldos...

VIDEO/ Topi godet kameramanin në vend të rrjetës, gjuajtja e Cristiano Ronaldos nuk shkon si duhet

Al Hilal ka luajtur në shtëpinë e Al Raed mbrëmjen e së shtunës dhe ka fituar në rezultatin 3 me 1.

Golat u shënuan nga Mane dhe Tallisca-s, por çfarë mori vëmendjen më të madhe ishte tentativa për gol e Cristiano Ronaldos.

Ylli portugez ka realizuar një goditje dënimi që nuk shkoi siç duhet.

Përveçse nuk qëlloi brenda në rrjetë, Rolando goditi një kameraman që po filmonte lëvizjen e tij.

Fatkeqësisht punonjësi ka pësuar një hematomë.

 

Mitsotakis flet për çështjen “Beleri”: Përmbys progresin e arritur, i mohohet e drejta e betimit

Previous articlePezullimi i shefit të stacionit të policisë dhe tre efektivë në Velipojë, Balla: Një rrënjë kanabisi nuk ka shans të rritet pa një polic që mbyll sytë
Next articleNjihuni me shqiptaren që konkurron për çmimin e madh të ‘Grande Fratello Italia’