Home Bota VIDEO / Prezantueses i bie të fikët në transmetim direkt, reagon pas...

VIDEO / Prezantueses i bie të fikët në transmetim direkt, reagon pas videos virale: Do të bëhem mirë

Një prezantuese amerikane humbi ndjenjat dhe u rrëzua në tokë gjatë transmetimit direkt.

Alissa Carlson Schwartz, meteorologe në “CBS LA”, po jepte parashikimin e motit kur i iku ngjyra e fytyrës dhe u rrëzua.

Në Facebook, vetë Schwartz shkroi: “Falemnderit për të gjitha mesazhet dhe telefonatat. Do të bëhem mirë”.

Nuk dihet se çfarë e shkaktoi këtë episod, por diçka e ngjashme i ka ndodhur edhe në vitin 2014, kur punonte në një televizion tjetër.

Previous articleVeliaj me sipërmarrësit e agroturizmeve: Tregu i ri në Farkë, zgjidhje e shkëlqyer për promovimin e produkteve ‘Made in Albania’
Next articleTrashësia e akullit të Arktikut është përgjysmuar për shkak të ndryshimeve klimatike