Home LifeStyle VIDEO/ Po performonte këngën hit të saj, fansi puth Elvana Gjatën në...

VIDEO/ Po performonte këngën hit të saj, fansi puth Elvana Gjatën në mes të koncertit

Elvana Gjata është padiskutim një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është cilësuar si Diva e muzikës shqiptare dhe ka fituar zemrat e të gjithëve jo vetëm me zërin e saj por dhe me thjeshtësinë që e karakterizon.

Në një nga koncertet e mbajtura së fundmi ajo i ka habitur të gjithë pasi në momentin që ka qenë duke performuar këngën hit të saj “Puthe” këngëtarja është afruar tek një fans duke i drejtuar faqen.

Djali nuk e ka humbur rastin, duke i dhuruar një puthje Elvanës e cila më pas vazhdoj performancën e saj.