Home Politike VIDEO/ Nis revolucioni: Ja sa njerëz marrin pjesë në protestë!

VIDEO/ Nis revolucioni: Ja sa njerëz marrin pjesë në protestë!

Ka nisur revolucioni i Sali Berishës për të bërë presion ndaj vendimit të Gjykatës së Apelit që shpallet sot për çcështjen e vulës së PD-së. Nga pamjet e marrë nga lart dhe nga afër shikohet një pjesëmarrje e vogël, ku për të dhënë një impression ndryshe në regjinë e përqëndruar që shpërndan pamjet për televizionet, militantët e foltores rrinë larg e larg për të dhënë një përshtypje se janë të shtrirë.

Previous articleNë cilën anë duhet të flini për të shmangur gërhitjen? Ju a zbulon mjeku
Next articleFerdinand Xhaferraj: Rama përdori një agjent të FBI për të minuar demokracinë