Home Kronika VIDEO/Motoskafi merr flakë në mes të detit, panik në plazhin e Shëngjinit

VIDEO/Motoskafi merr flakë në mes të detit, panik në plazhin e Shëngjinit

Një motoskaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Shëngjinit në afërsi të portit. Flakët kanë shkaktuar panik dhe kanë krijuar shtëllunga të mëdha tymi.

Megjithatë fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Aktualisht po punohet për shuarjen e flakëve të zjarrit.

Previous articleAnaliza e REL: Shtensionimi në veri “në gjysmë të rrugës”
Next articleStresi lë pas historinë me Keisin, reperi konfirmon lidhjen e re (FOTO)