Home LifeStyle Video/ Kiara thyen distancën dhe puth për herë të parë Luizin

Video/ Kiara thyen distancën dhe puth për herë të parë Luizin

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po avancon më shumë. Ditën e djeshme Luizi vendosi që të vendosë një distancë nga Kiara në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Ditën e sotme Kiara ka bërë një hap drejt marrëdhënies me të, dhe i ka dhuruar një puthje në qafë. Nga video e publikuar Luizi duket shumë i emocionuar, dhe kjo vërehet në fytyrën e tij.

Previous articleVeliaj vlerëson administratorët e shkollave: Ashtu si me pallatet, sot kemi dikë që kujdeset për infrastrukturën
Next articleNjë vit në kantier, ç’po ndodh me Galerinë e Arteve? Çipa: Jemi në restaurim, do ‘shëtisim’ në qytete! E vërteta e ‘Stalinit e Leninit’, pse u la fondi në muze