Home LifeStyle Video/ Kiara dhe Luiz “bëhen prindër”, pozojnë para kamerave për foto familjare

Video/ Kiara dhe Luiz “bëhen prindër”, pozojnë para kamerave për foto familjare

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël.

Në momentet kur ata përpiqeshin të qetësonin beben, mes tyre pati shumë batuta, puthje e përqafime.

Kiara: Më duhet një pelenë, ku janë?

Luizi: Po lëre, se s’je për atë punë…

Kiara: Më duhet ta ndërroj. Hë thuaji diçka gocës…

Previous articleIKMT aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Gjirin e Hartës në Ksamil
Next article“Shtëpia e barit” në Shijak, nën hetim dhe dy punonjës të OSHEE-së