Home Humor VIDEO/ Kënga e re për Berishën: Si të la Tropoja e të...

VIDEO/ Kënga e re për Berishën: Si të la Tropoja e të mur Fushë-Arrësi!

Këngët epike për doktorin nuk pushojnë edhe në kohën më të zezë për të. Një e re sapo ka dalë, që është kënduar nga dy rapsodë seriozë, por nuk është ndarë ende në është parodi apo një revansh i Fushë Arrësit, ku ka fituar kandidati i Bashkimit për Fitore.

Vargjet e këngës janë “O Berishë, ty kush nuk të dashti, të la Tropoja e të mur Fusharrsi”.

Previous articleAvokati serb zbardh skenarin e frikshëm të Vuçiçit dhe plas deklaratën e fortë: Ka angazhuar grupin paramilitar rus ‘Wagner’ në protestën e Beogradit
Next articleArtan Hoxha ironizon Ramën dhe Ministrinë e Jashtme shqiptare: Qirje Qirjakos Mitsotakis u kap me “presh në duar”, duhet të përgjigjet urgjentisht…