Home LifeStyle VIDEO/ Donaldi dhe Beatrix dhurojnë puthjen e parë

VIDEO/ Donaldi dhe Beatrix dhurojnë puthjen e parë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj dhe aktori Donald Veshaj kanë shkëmbyer puthjen e parë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Pasi shfaqën hapur pëlqimin për njëri-tjetrin, duket se pasditen e sotme kanë vendosur që të shkëmbejnë edhe puthjen e parë mes tyre në dhomën e gjumit.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f6f41033-a35d-4380-9fb3-d8ee37d4123c