Home Politike VIDEO/ Brenda ambienteve ku do të zhvillohen takimet e liderëve Europian

VIDEO/ Brenda ambienteve ku do të zhvillohen takimet e liderëve Europian

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga ambientet e brendshme ku do të priten liderët Euopian. Ditën e nesërme do të mbahet Samiti i liderëve Europian dhe Tirana ka nisur prej ditësh përgatitjen për rastin.
Të shumtë kanë qenë reagimet që e cilësojnë këtë si ngjarje historike për vendin.
 

Previous article“Antimitingu, jo surprizë”/ Shano: Mitingu i BE nesër në Tiranë, ngjarje e bukur herëparë në trojet tona
Next articleTërhiqet nga gara Alimehmeti/ Belind Këlliçi kandidat i Berishës për bashkinë e Tiranës përballë Erion Veliajt