Home Bota Vetëm 13 vjeçe/ Dy kushërira përdhunohen nga 6 persona në Itali

Vetëm 13 vjeçe/ Dy kushërira përdhunohen nga 6 persona në Itali

Dy kushërira 13-vjeçare u përdhunuan nga një grup adoleshentësh në Parco Verde di Caivano, në provincën e Napolit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fund të Korrikut në një kasolle.

Dy vajzat e mitura janë përdhunuar nga 6 persona të tjerë adoleshentë. Konfirmimi i përdhunimit që ndodhiu bë dhe nga kontrollet mjekësore në dy spitalet e qytetit. U vendos që dy vajzat të largoheshin nga Green Park dhe tani do të jetonin në një shtëpi familjare në një vend tjetër.

Hetimet vazhdojnë, në fshehtësi absolute, siç është e nevojshme në këto raste. Forcat e policisë po analizojnë përmbajtjen e disa celularëve për të rindërtuar saktësisht dinamikën e fakteve: lëvizjet, thirrjet, mesazhet por edhe praninë e ‘detektorëve’ audio ose video.
Previous article‘Oj nan bre…’/ I riu bën aksident në rrugën e Arbërit teksa ishte LIVE në ‘Facebook’, regjistrohet e gjithë ngjarja
Next articleLefter Maliqi: Paratë e korrupsionit paguan hakerat, më kanë vjedhur dhe bllokuar Facebook-un