Home Bota Vajza nuk fton babin në dasëm, ai vret veten live në facebook!...

Vajza nuk fton babin në dasëm, ai vret veten live në facebook! Skenë rrënqethëse dhe më e frikshmja

Një 54-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij në mënyrën më të frikshme të mundshme. Ayhan Uzun është vetëvrarë pasi vajza iu martua pa lejen e tij.
Para se të kryejë aktin e tmerrshëm, ai lë një mesazh për familjarët e tij.

Në video, ai dëgjohet të thotë:

Po e filmoj këtë drejtpërdrejt, dhe këtë po e bëj me vetëdëshirë. Nuk dua që ata persona që më detyruan ta bëjë këtë, të marrin pjesë në varrimin tim. Në ditën më të lumtur të jetës së bijës time, më telefonuan për të më uruar fejesën e vajzës. Askush nuk më ka pyetur për këtë. Nuk më kanë trajtuar si të zotin e shtëpisë.

Shiko Videon: