Home LifeStyle Vajza e Kim Kardashian një artiste e vërtetë, ja piktura që ka...

Vajza e Kim Kardashian një artiste e vërtetë, ja piktura që ka realizuar

North West është fiks “goca e babit”, e cila ka trashëguar prej tij jo vetëm shijet e mira por edhe talente të ndryshme.

Ajo është një artiste e vogël që po zbulon vetveten, po luan me modën, makeup-in dhe madje edhe pikturën!

Nuk është hera e parë që Kim tregon piktura të vogëlushes së saj, që shpesh i kanë lënë njerëzit pa fjalë. Madje, shumë prej tyre pretendonin se Kim po gënjente, pasi pikturat s’mund të ishin kurrsesi të realizuara nga North.

Mirëpo, ja që është e vërtetë! North West është një talent në pikturë dhe po të mos na kishte treguar Kim, s’do ta kishim besuar që kjo vepër është punuar prej saj.

Previous articleSherr mes dy të miturve në Shkodër, plagoset me thikë një 16-vjeçar, policia në kërkim të autorit
Next articleValë e re e Covid-19/ Mjeku Alimehmeti këshilla për qytetarët