Home LifeStyle U shfaq me dorë të fashuar në emision, reagon për herë të...

U shfaq me dorë të fashuar në emision, reagon për herë të parë Eni Vasili dhe zbulon problemin e saj shëndetësor

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Eni Vasili në dy puntatat e fundit të emisionit të saj është shfaqur me dorë të fashuar. Pas kësaj kuriozitetit i të gjithëve ishte të mësonin se çfarë i kishte ndodhur moderatores.

Mesa duket po dhe sqarimin e ka dhënë vetë gazetarja. Para se të niste programin e saj mbrëmjen e djeshme, Eni u shfaq në dhomën e grimit duke falenderuar publikun për interesimin dhe u shpreh: “Nuk jam rrëzuar dhe nuk kam probleme të ngjashme. Kam një problem që shumë gra shtatzëna me siguri e kanë provuar dhe quhet sindroma e tunelit garpal, që ka lidhje me kyçin e dorës dhe nervat e tij që në një moment gjatë shtatzënisë krijojnë hematomat dhe inflamohen duke ma bërë të vështirë të kryej veprime bazike. Por jam mirë”.

Eni është në pritje të dy vajzave binjake dhe do bëhet nënë shumë shpejt për herë të parë.

SOURCEBulevard News
Previous articleU dënuan për korrupsion, Inspektori i Lartë i Drejtësisë i kërkon KLGJ-së shkarkimin e tre gjyqtarëve në Durrës
Next articleSa herë mbyllet një cikël politik, mbyllet dhe një cikël mediatik