Home LifeStyle U arrestua se mbolli 5 vazo me kanabis, Enca reagon pas lirimit...

U arrestua se mbolli 5 vazo me kanabis, Enca reagon pas lirimit nga qelia me një foto provokuese: Ata po studionin ballkonin tim

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pasi u arrestua nga policia për 5 vazo me kanabis që iu gjetën të mbjella në shtëpinë e saj.

“Ata po studionin ballkonin tim”, shkrua këngëtarja në rrjete sociale teksa ka publikuar një foto provokuese me rroba banjo. Ndërkaq ka publikuar edhe një mesazh falënderues për mbështetësit.

Gjykata e Tiranës vendosi të lirojë nga qelia këngëtaren, ndërsa vetë Haxhiaj nuk foli në seancë. Më herët është shprehur se është përdoruese droge dhe kanabisin e kishte mbjellë për ta pirë vetë.

Previous articleNënshkruhet marrëveshja, Kosova dhe Maqedonia e Veriut me pika të përbashkëta kufitare
Next article“Eduarti ka paketuar..”, gruaja nga Fieri padit burrin, i tregoi policisë për drogën e bashkëshortit