Home LifeStyle “Turp”/ U fol për të në studion e Blendi Fevziut, Ronela Hajati...

“Turp”/ U fol për të në studion e Blendi Fevziut, Ronela Hajati nuk përmbahet: Paskeni qenë të vdekur…

Ronela Hajati është lodhur nga opinionistët dhe personat që po vazhdojnë ta komentojnë dhe nuk ngurron t’i quajë edhe ‘të kalbur’.

Ndonëse “Eurovision” ka përfunduar, diskutimet rreth performancës së saj vijojnë. Mbrëmjen e djeshme në “Opinion” një panel të ftuarisht po diskutonin rreth përfaqësimit të saj në Festivalin Europian, duke shprehur mendimet e tyre pozitive dhe negative. Ky diskutim nuk i ka shpëtuar as Ronelës e cila pas programit ka bërë një status në Instagram.

Këngëtarja nuk ka etiketuar publikisht asnjë person por shkruan: “Paskeni qenë të vdekur për tu kapur me mua. Opinionistë të kalbur siç e keni mendjen dhe shpirtin… Turp!”

“Turp”/ U fol për të në studion e Blendi Fevziut,